{SKYSCRAPPER}
Menü
Kurlar
USD: 0.00000 YTL
EUR: 0.00000 YTL

* 24 Mart 2019, Pazar 10:54 tarihindeki Merkez Bankası Satış bilgileridir.
Şu anda toplam 2429 kategoride 6043 firma listelenmektedir.
Hızlı Arama
 

Gizlilik İlkeleri

Tedarik.com olarak, gerek tedarikçi gerek satın almacı kullanıcılarımızın bize verdikleri bilgilerin başkalarıyla paylaşılmayacak maddeleri için belli kurallar ve ilkeler belirledik. Tedarik.com, kişisel bilgilerin gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha güvende hissetmeleri için belirlediğimiz gizlilik hakları aşağıda sıralanmaktadır.

1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak; reklam, tanıtım ve pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Bu bilgiler, Tedarik.com'un kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ve Tedarik.com yetkilileri ulaşabilir. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Tedarikçi üyelerimiz için tasarlanan üyeliklerin başlıca amacının şirket bilgilerini başka üyelere ulaştırmak olduğu düşünülürse, başkalarıyla paylaşılması istenmeyen bilgilerin herkese açık üye sayfalarında yayınlanmasını istememe hakları her zaman mevcuttur.

6. Satınalmacı üyelerimizin bilgileri de kendi bilgileri ve onayları dışında başka hiçbir üyeye iletilmeyecektir.

7. Tedarikçi üyelerimiz ve Satınalmacı üyelerimiz arasındaki teklif süreci tamamen gizli olup bu süreçte paylaşılan fiyat ve veriler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Garanti E-Ticaret