{SKYSCRAPPER}
Menü
Kurlar
USD: 0.00000 YTL
EUR: 0.00000 YTL

* 18 Mart 2019, Pazartesi 15:19 tarihindeki Merkez Bankası Satış bilgileridir.
Şu anda toplam 2429 kategoride 6043 firma listelenmektedir.
Hızlı Arama
 

Hakkımızda

Tedarik.com nedir?

Tedarik.com tedarikçilerle satın almacıları internet ortamında bir araya getirmek için tasarlanmış bir  e-tedarik sitesidir.

Tedarik.com, ülkemizde eksikliği hissedilen, sanayi kuruluşlarındaki satın alma faaliyetlerini destekleyecek bir portal oluşturulması amacı ile, sektör içinde görev yapan mühendisler ve bilişim sektöründen uzmanlar tarafından detaylı bir çalışma sonucunda 2006 yılında yapılandırılmış ve hizmete sunulmuştur.

Satın almacıların istedikleri ürün ve hizmetlere en kolay ve hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak için belirlenen binlerce kategori altında listelenen onbinlerce firmaya tek bir tıkla ulaşmak mümkündür. Satın almacılar aradıkları ürün ve hizmet için tedarikçilerle kolaylıkla temasa geçip firma veya firmalardan en kolay ve hızlı şekilde teklif isteyebilirler.


Tedarik.com nasıl çalışır?

Tedarik.com’a ücretsiz üye olan satın alma yetkilileri binlerce kategoride bulunan ürün ve hizmetleri gezebilir, her kategori hakkında detaylı bilgi alabilir ve söz konusu kategoride bulunan tedarikçi firma bilgilerine ulaşabilirler. Tedarikçi firmalara anında mesaj yollayabilir, bilgi talebinde bulunabilirler. Dilerlerse tek bir firmadan veya bir çok firmadan aynı anda teklif isteyebilir, bu teklifleri karşılaştırabilirler.

Tedarikçi firmalar, kendi sektörlerinde istedikleri ürün kategorileri altında firmalarını en detaylı şekilde tanıtabilir, resimlerini yayınlayabilir, fiyat listelerini ve broşürlerini internet ortamına taşıyarak binlerce Tedarik.com üyesi satın almacıyla temas halinde olabilirler.


Tedarik.com’un benzeri sitelerden ne farkı vardır?

Tedarik.com, benzerlerinin aksine, tedarikçi listesini özenle oluşturur ve sadece sektörlerinde lider, kaliteden ödün vermeyen, güvenilir tedarikçiler ile çalışır. Bu sayede satın almacılara en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunar.

Tedarik.com’un misyonu onlarca ana kategori altında mümkün olan en detaylı ve kapsamlı kategorizasyonu yaparak satın almacıları en kolay şekilde aradıkları ürün ve hizmete ulaştırmaktır. Yanı sıra, istenen ürün ve hizmet kategorilerinde sadece en doğru ve en uygun tedarikçi firmaları listeleyerek satın almacıların vakit kaybetmesini engellemek, en doğru firmaya en hızlı şekilde ulaşmalarını ve teklif toplayabilmelerini sağlamaktır.

Tedarik.com’da listelenen firmaların en doğru kategorilerde, en doğru bilgilerle listelenmelerini sağlamak amacıyla Tedarik.com danışman ve moderatörleri her firmayı tek tek incelemekte, yüz yüze görüşmeler yaparak tedarikçi firmaların ürün ve hizmetlerinin en uygun kategorilerde listelenmesini sağlamaktadırlar.

Firmaların kendi bilgilerini istedikleri her kategoriye kaydetmelerine izin vemeyen sistemimiz, bunun sonucunda gerek tedarikçiler, gerekse satın almacılar için en doğru kategorizasyonu uzman ekibiyle birlikte gerçekleştirmektedir.


Tedarik.com’u kullanmak için ne yapmak gerekir?

Tedarik.com’u kullanmaya başlamak için tek yapmak gereken üç dakika ayırarak üyelik formunu doldurarak üye olmak. Formu doldurup “kaydet” tuşuna bastıktan sonra e-posta adresinize gelecek olan onay mesajındaki linke tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirip Tedarik.com’un sunduğu bütün avantajlardan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz. , Tıklayın, hemen ücretsiz üye olun.

Tedarik.com’la ilgili daha detaylı bilgi almak için, yardım bölümümüzü gezebilir, sık sorulan sorular ve cevaplarını inceleyebilir, veya iletişim formumuzu kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

Garanti E-Ticaret