{SKYSCRAPPER}
Menü
Kurlar
USD: 0.00000 YTL
EUR: 0.00000 YTL

* 18 Mart 2019, Pazartesi 15:19 tarihindeki Merkez Bankası Satış bilgileridir.
Şu anda toplam 2429 kategoride 6043 firma listelenmektedir.
Hızlı Arama
 

Üyelik


Tedarik.com'a satın almacı olarak üye olmak tamamen ücretsizdir. Ücretsiz üye olan satın alma yetkilileri Tedarik.com'un tüm fonksiyonlarını kullanabilir. Tedarikçi firmalarla mesajlaşabilir, firmalardan teklif isteyebilir; istedikleri ürün ve hizmetler için satın alma ilanları yayınlayarak tedarikçi firmalardan teklif toplayabilirler.

Tedarik.com'da tedarikçi firma olarak yer almak ücretli bir üyelikle mümkündür. Tedarik.com'un tedarikçi üyelik paketleri aşağıdadır:

6 Aylık Üyelik Paketi:
Aylık 34 YTL, Toplam 204 YTL + KDV

*12 Aylık Üyelik Paketi: 
Aylık 29 YTL, Yıllık toplam 348 YTL + KDV

Üyelik paketlerinin yanı sıra "Tedarik.com Destek Hizmeti" de paketlerle birlikte aylık 10 YTL + KDV'dir."Tedarik.com Destek Hizmeti" nedir?

Tedarik.com Destek Hizmeti, sürekli internete bağlı olmayan veya interneti sık kullanmayan firmalar için özel bir hizmettir. Tedarik.com Destek Hizmeti’ne üye olan Tedarikçi firmalar, kendilerine herhangi bir mesaj veya teklif talebi geldiğinde telefonla aranırlar, gelen teklif taleplerini ister telefonla isterlerse de faksla alabilirler. Böylece interneti sürekli kullanmasalar da Tedarik.com’da kendilerinden istenen tekliflere cevap verebilmeleri mümkün olur.

Garanti E-Ticaret