{SKYSCRAPPER}
Menü
Kurlar
USD: 0.00000 YTL
EUR: 0.00000 YTL

* 20 Mart 2019, Çarşamba 15:16 tarihindeki Merkez Bankası Satış bilgileridir.
Şu anda toplam 2429 kategoride 6043 firma listelenmektedir.
Hızlı Arama
 

Toolbar

Tedarik.com'dan yepyeni bir hizmet: Tedarik.com Toolbar! Herhangi bir internet bağlantı hızında bile saniyeler içinde kurabileceğiniz Tedarik.com Toolbar (araç çubuğu) aşağıdaki resimde göründüğü gibi internet browser'ınıza yerleşir ve elinizin altında son derece kullanışlı bir araç olarak internet gezintileriniz sırasında size yardımcı olur. Tek bir tuşla Tedarik.com'a ulaşabilmenin yanı sıra, gezindiğiniz sayfayı değiştirmeden Google desteğiyle arama yapabilirsiniz. Yanı sıra Tedarik.com ve benzeri sitelere tek tuşla ulaşabilir, internette geçirdiğiniz vakti daha keyifli ve verimli değerlendirebilirsiniz. Tedarik.com Toolbar, istenmeyen pop-up'ları da engelleyerek, internet gezintiniz sırasında sizi gereksiz pencerelerden de korur. 

Tedarik.com Toolbar'ın Avantajları:

  • Ä°stediğiniz an üzerindeki Google destekli arama motoru sayesinde kolaylıkla arama yapabilirsiniz
  • Kendi kendine otomatik güncellenen Tedarik.com Toolbar sayesinde gezinmekte olduğunuz sitelerle ilgili son dakika fırsatlarına tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.
  • Ä°stenmeyen pop-up pencereleri Tedarik.com Toolbar ile engelleyebilir, bir daha açılmamalarını sağlayabilirsiniz.
  • Toolbar üzerindeki "site bilgisi" düğmesiyle gezdiğiniz siteyle ilgili detayları anında öğrenebilir, banka dolandırıcılarından; taklit sitelerden anında haberdar olabilirsiniz.
  • Tedarik.com a tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak Tedarik.com Toolbar'ı yüklemek!

Garanti E-Ticaret